ЛІССАБОН (QHA) -

Росія порушила 407 двосторонніх та 80 міжнародних договорів з Україною окупацією Криму. Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова під час міжнародної конференції «Деокупація Криму: коли і як» у Лісабоні (Португалія), організованої посольством України, передає прес-служба Міністерства закордонних справ (МЗС) України.

Джапарова зазначила, що Росія ухвалила тисячі законних і підзаконних актів з метою інтеграції Криму в правовий простір РФ. 15 з цих законів були конституційними.

Заступник міністра інформполітики нагадала, що на анексованому півострові тривають злочини, такі як незаконні вибори президента РФ. Росія використовує телевізійний і радіо ресурси України з метою пропаганди проти країни.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця заявив, що близько 35 – 40 тисяч громадян України, серед яких понад 20 тисяч кримських татар, змушені були залишити окупований Крим через залякування з боку так званої влади. Кислиця зазначив, що російські окупаційні власті залякують громадян для усунення будь-яких громадських ініціатив.

QHA