КИЇВ (QHA) -

Росія використовує візити європейських опозиційних чиновників для легітимізації «російського Криму» у міжнародному співтоваристві. Таку думку сьогодні висловив співзасновник організації «Стоп Фейк» Євген Федченко у коментарі кореспонденту QHA.

— Ми пам'ятаємо нещодавній випадок з німецькими депутатами від «AFD», коли вони відвідували півострів. Потім їхня партія заявила, що це не позиція політсили, а позиція конкретних чиновників. Проте для російських ЗМІ це стало інфоприводом для розповсюдження своєї пропаганди, — сказав Федченко.

Також він підкреслив, що російська пропаганда на півострові працює у посиленому режимі, оскільки там вже дуже багато людей, яким «є з чим порівнювати».

— Щороку, коли починається туристичний сезон — вони роздмухують цифри приїжджих туристів, а по факту — порожні пляжі. Також вони говорили про те, що кримчани не можуть отримати закордонний паспорт, Керченський міст і т.д. Зараз вони намагаються зробити Крим частиною російської поп-культури, — додав він.

Федченко додав, що незважаючи на сильну інформаційну кампанію з боку Росії, рівень довіри жителів Криму до окупаційних ЗМІ знижується.

Нагадаємо, раніше посол України в Угорщині Любов Непоп закликала українську діаспору країни висловити недовіру і позбавити депутатського мандата Анатолія Бурого за те, що він незаконно відвідав окупований Крим.

QHA