МОСКВА (QHA) -

МЗС Росії вимагає припинити роботу українського сайту "Миротворець", який опублікував дані іноземних "спостерігачів", які були присутні на "виборах президента Росії" в окупованому Криму. Про це заявив заступник директора департаменту інформації і друку МЗС РФ Артем Кожин.

За його словами, деякі "правозахисні структури ООН" повідомили, що дані нібито порушують "права на приватне життя і презумпцію невинності".

— Вони рекомендували Києву провести відповідну роботу і закрити цей сервер, — сказав він.

Кожин зазначив, що небажання України провести розслідування діяльності сайту нібито ще й "порушує зобов'язання у рамках Ради Європи, а кількість опублікованих персональних даних щодня збільшується, у тому числі й громадян з ЄС".

Нагадаємо, QHA писало, що ресурс "Інформаційний опір" опублікував список так званих міжнародних спостерігачів, які прибули на "вибори" президента РФ в окупований Росією Крим.

Повідомляється, що у якості "міжнародних спостерігачів" на незаконних виборах в Криму були присутні представники понад 20 країн світу.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбулися 18 березня. Чинний президент РФ Володимир Путін переміг на виборах, набравши майже 77% голосів.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Глава французького МЗС Жан-Ів Ле Дріан планує обговорити ситуацію в Криму і на сході України під час свого візиту до Києва 22 – 23 березня.

Раніше Канада також заявила, що не визнає вибори президента РФ в Криму. Вона засудила їхнє проведення на анексованій території України.

У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму.

QHA