МОСКВА (QHA) -

Російська Федерація відповіла дзеркально на санкції України. З 25 жовтня поточного року буде введена заборона на переліт українським авіакомпаніям в міста Російської Федерації. Про це повідомляється на сайті Міністерства транспорту РФ.

- У відповідності з дорученням голови уряду РФ Дмитра Медведєва, Мінтранс Росії дав наказ Федеральному агентству повітряного транспорту авіакомпаніям України, які вчиняють або планують зробити переліт в пункти призначення на території Російської Федерації, повідомлення про припинення використовувати повітряний транспортний простір Росії з 25 жовтня, - йдеться в повідомленні.

- Ця міра стане дзеркальною відповіддю на повідомлення Державіаслужби України, яка 28 вересня в односторонньому порядку повідомила ряд російських авіаперевізників про те, що з початку зимової навігації, а саме з 25 жовтня, запроваджують заборону на виконання авіаперельотів між Росією і Україно, - повідомляється на сайті відомства.

Нагадаємо,з 25 жовтня 2015 року Кабмін заборонив політ російських авіакомпаній, зокрема «Аэрофлот» і «Трансаэро», в Україну і транзитні перельоти через українську територію у випадку, якщо літаки перевозять товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових.

QHA