МОСКВА (QHA) -

Російська Федерація дзеркально відповість на санкції України. З 25 жовтня цього року буде введена заборона на польоти українських авіакомпаній в міста Російської Федерації. Про це повідомляється на сайті Міністерства транспорту РФ.

- Відповідно до доручення голови уряду РФ Дмитра Медведєва, Мінтранс Росії дав вказівку Федеральному агентству повітряного транспорту направити авіакомпаніям України, які здійснюють або планують здійснювати перельоти в пункти призначення на території Російської Федерації, повідомлення щодо припинення використання повітряного простору Росії з 25 жовтня, - мовиться в повідомленні.

– Ця міра стане дзеркальною, відповіддю на повідомлення Державіаслужби України, яка 28 вересня в односторонньому порядку оповістила ряд російських авіаперевізників про те, що з початку зимової навігації, а саме з 25 жовтня, вводить заборону на виконання авіаперельотів між Росією і Україною, – повідомляється на сайті відомства.

Нагадаємо, з 25 жовтня 2015 року Кабмін заборонив польоти російських авіакомпаній, зокрема «Аерофлоту» і «Трансаеро», в Україну та транзитні польоти через українську територію у разі, якщо літаки везуть товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових.

QHA