МОСКВА (QHA) -

Плани навчань Збройних сил України із залученням ракетних установок «БУК М1» в Херсонській області стурбували представників оборонних відомств країни-агресора Російської Федерації. Про це в коментарі російському інформаційному агентству розповів глава оборонного комітету Ради Федерації РФ Віктор Озеров.

Він заявив, що РФ не розглядає навчання ЗСУ як загрозу, проте додав, що російські ППО будуть приведені в підвищену бойову готовність, щоб уникнути попадання ракет на «російську» територію (маючи на увазі територію окупованого Росією Криму. - Ред.).

- Україна, зрозуміло, розуміє, що порушення в будь-якому вигляді кордонів Росії загрожує дуже серйозними для неї наслідками, - сказав російський чиновник.

Як повідомляло QHA, в Міноборони України 10 лютого поділилися планами проведення в Херсонській області навчань із залученням ЗРК «БУК М1». Всього заплановано близько 50 тактичних навчань ракетних підрозділів, в половині з яких будуть використані зенітно-ракетні батареї.

Раніше, 4 січня, міністр оборони Степан Полторак заявив, що за необхідності Україна регулярно проводитиме навчання на полігоні біля адмінкордону з анексованим Кримом.

ФОТО: інтернет

QHA