ЛОНДОН (QHA) -

Поліція Великобританії витратила на розслідування отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері 7,5 мільйона фунтів (близько 10 мільйонів доларів). Про це повідомив комісар поліції у боротьбі зі злочинністю в графстві Уїлтшир Ангус Макферсон.

У своїй заяві він зазначив, що до розслідування долучили більше 104 співробітників поліції і 40 співробітників інших структур Великобританії.

Окрім цього, Макферсон підкреслив, що оскільки розслідування ще триває, можуть бути додаткові витрати.

— Це державна справа, і її розслідування має бути оплачено з коштів ... Я не хочу, щоб було забуто обіцянку міністра внутрішніх справ Ніка Херда, який заявив, що уряд візьме на себе ці витрати, — сказав він.

QHA повідомляло, що Сергій Скрипаль вийшов з критичного стану. За інформацією медичних працівників, стан Скрипаля швидко поліпшується.

За даними британської розвідки, нервово-паралітичну речовину «Новачок», якою отруїли Скрипаля і його доньку, виготовили на російській дослідницькій базі Шихани у Саратовській області.

Нагадаємо, 5 березня Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані в критичному стані після отруєння у британському місті Солсбері.

Джерело: ВВС

QHA