БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Європейський Союз сьогодні закликав Росію надати українському політв'язню Олегу Сенцову необхідне лікування і звільнити всіх українських політв'язнів. Про це повідомляється у заяві спікера ЄС із закордонних справ і політики безпеки Майї Косьянчич.

— Згідно з повідомленнями, стан здоров'я пана Сенцова швидко погіршується. Ми очікуємо, що Росія надасть йому необхідне лікування в умовах кваліфікованих медичних установ відповідно до попереднього рішення Європейського суду з прав людини від 25 липня, — йдеться у повідомленні.

В ЄС очікують, що в окупованому Криму дотримаються міжнародних стандартів у галузі прав людини.

— Європейський Союз очікує, що міжнародні стандарти у сфері прав людини дотримуватимуться на Кримському півострові, а всі незаконно затримані в Росії і на Кримському півострові громадяни України будуть звільнені негайно, — йдеться у заяві.

Раніше QHA повідомляло, що за словами адвоката Дмитра Дінзе, в Олега Сенцова анемія, а також дуже слабкий пульс. Він зазначив, що йому також стало зле через те, що у Лабитнангі стало дуже тепло, а у нього зараз погана переносимість спеки.

Нагадаємо, раніше Сенцов у своєму зверненні заявив, що не збирається припиняти голодування. Політв'язень також зазначив, що якщо йому дозволять етапування до окупованого Сімферополя, то його стан здоров'я може цього не дозволити.

QHA