КИЇВ (QHA) -

ЄС ухвалив рішення про введення індивідуальних санкцій проти шести осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту, повідомляє на своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко.

За його словами, це рішення свідчить про невідворотність покарання тих, хто займався будівництвом мосту.

— До розвитку наших домовленостей на саміті Україна — ЄС посли держав-членів ЄС ухвалили рішення про введення індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту. Це свідчить про невідворотність покарання для будь-яких фізичних або юридичних осіб, які мали, мають або матимуть відношення до дій, пов'язаних зі спробою анексії і тимчасової окупації українського Криму, — зазначив глава держави.

Порошенко висловив подяку західним партнерам за солідарність і підтримку України у протидії російському агресору.

Нагадаємо, Сенат США закликав посилити санкції проти Росії після зустрічі президентів США і РФ Дональда Трампа і Володимира Путіна, яка відбулася 16 липня у Гельсінкі (Фінляндія). Зокрема, за посилення санкцій виступив лідер Демократичної партії у Сенаті Чак Шумер.

Відзначимо, раніше американські сенатори представили проект резолюції, в якій йдеться, що країна засуджує незаконні спроби Росії окупувати Крим. У документі наголошується, що Крим є частиною території України і політика США «має полягати у протидії спробам змінити статус, демографічну карту або політичну природу Криму».

QHA