ОДЕСА (QHA) -

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі впевнений, що продуктову блокаду Криму потрібно було проводити на офіційному рівні, а не силами активістів та громадських організацій. Про це він заявив в ефірі телеканалу Espreso.TV .

– Такі речі повинні здійснювати офіційні державні формування, а не частина суспільства зі зброєю. Звичайно ж, бувало й таке, коли вони (озброєні люди) рятували ситуацію... – сказав Саакашвілі.

Екс-президент Грузії висловив побоювання, що учасники цієї блокади пізніше захочуть отримати повноваження, мовляв, «ми вже перекрили кордон – значить, ми і є влада».

– Я дуже поважаю багатьох людей-патріотів, котрі беруть в усьому цьому участь. Але не в цьому справа. Держава нікому не повинна віддавати монополію на використання сили, – зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, 20 вересня о 12:00 неподалік від адміністративної межі між Херсонською областю та анексованим Кримом розпочалася акція блокади пропуску вантажів на півострів.

Чому голова Одеської ОДА вирішив, що блокаду проводить "частина суспільства зі зброєю", незрозуміло. Як відомо, блокада є формою мирного протесту кримських татар і патріотично налаштованих громадян.

QHA