ЧЕРНІВЦІ (QHA) -

Лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі після недільного незаконного прориву через державний кордон України та багатоденного перебування у Львові, прибув до Чернівців, де оголосив про свої плани на майбутнє, пише «Радіо Свобода».

Перед кількома сотнями прихильників, які зібралися на Центральній площі міста, він також анонсував свій приїзд до Києва наступного вівторка, 19 вересня.

— Я об'їду всі регіони, ми висунемо претензії цій влади, якщо вони не хочуть йти, ми зобов'яжемо прийняти закон про імпічмент, зняти податки з малого бізнесу, забрати гроші в олігархів, заявив Саакашвілі, який запізнився на зустріч із прихильниками на 40 хвилин.

В ході майже годинного виступу він заявив, що після його приїзду до Києва його прихильників стане набагато більше, а потім, додав Саакашвілі, «все закінчиться, як у пункті пропуску «Шегині».

Як відомо, 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі, екстрадиції якого вимагає Грузія, прорвався в Україну з території Польщі.

Раніше QHA повідомляло, що e рамках розслідування за фактом перетину українського кордону колишнім президентом Грузії, екс-головою Одеської обласної держадміністрації Міхеілом Саакашвілі, слідчі додали правову кваліфікацію за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Після «прориву» кордону десять співробітників прикордонного відомства звернулися зі скаргами на погіршення здоров'я до Військово-медичного центру Держприкордонслужби у Львові.

Повідомляється, що за порядком і дотриманням режиму 10 вересня у пункті пропуску «Шегині» стежили рядові прикордонники. Мобільні резерви Держприкордонслужба не залучала, оскільки вони захищають кордон на Сході України від російської агресії, а віднедавна підсилюють північну ділянку, де проходитимуть спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

ФОТО: інтернет

QHA