КИЇВ (QHA) -

Колишній губернатор Одеської області Михеїл Саакашвілі, який оголосив у Києві про створення нової партії, йде в ногу з лідером парламентської фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Власні амбіції екс-президента Грузії змусять його шукати слабкіших союзників, тому він об'єднається із фракцією «Самопоміч» Андрія Садового з надією домогтися дострокових парламентських виборів. Про це QHA повідомив президент Фонду національних стратегій, політтехнолог Тарас Березовець.

— «Самопоміч» видихлася, у них падає рейтинг, а Саакашвілі потрібен ресурс, щоб створити регіональні підрозділи своєї майбутньої партії. На даний момент незрозуміло, хто фінансує проект Саакашвілі, зазначив він.

Березовець не виключає, що найближчим часом можливе злиття політичного проекту Саакашвілі та «Самопомочі» Андрія Садового.

Нагадаємо, екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі анонсував проведення у Києві 27 листопада відкритої Ради «Руху нових сил».

Близько сотні представників ініціативних груп з усієї України зібралися в нашому офісі. Зустріч проходила під пильним наглядом СБУ. Ми дали старт роботі в кожному регіоні України і спільно вирішили: ми «Рух нових сил», бо саме слово «рух» відображає все, що ми робимо, воно символ змін, символ перемоги, написав він на сторінці у Facebook.

У повідомленні не вказано, чи є дане об'єднання політсилою Михеїла Саакашвілі.

QHA