КИЇВ (QHA) -

Фракція «Самопоміч» звертатиметься до спікера парламенту щодо оскарження голосування за законопроект судової реформи і вимагатиме переголосування, сказано на сайті Об'єднання «Самопоміч».

Зокрема повідомляється, що народний депутат від «Самопомочі» Андрій Журжій зафіксував неперсональне голосування народних депутатів за законопроект щодо судової реформи.

Опубліковане відео, на якому депутат з групи «Відродження» двічі голосував за свого колегу.

Журжій зазначив, що звертався з цим відео до голови Верховної Ради Андрію Парубія, проте той не відреагував на «кнопкодавство».

— Я намагався повідомити про це голові Верховної Ради пану Парубію відразу після першого такого факту. На жаль, голова ВР ніяк не відреагував на відеофіксацію, а просто обмежився закликом до депутатів, щоб вони голосували особисто. В результаті народний депутат ще раз проголосував в цілому за законопроект чужою карткою і, я думаю, такі випадки були нерідкісні в цьому залі сьогодні, додав він.

Раніше QHA повідомляло, що на засіданні Верховної Ради України було прийнято законопроект про внесення змін до кодексів, який запускає судову реформу. До цього законопроекту раніше парламент розглянув 4383 поправки. Всього за прийняття проекту закону проголосувало 234 народних депутати.

QHA