КИЇВ (QHA) -

У 2017 році літаки 9 авіакомпаній, які здійснювали незаконні рейси до окупованого Крим, також літали в країни ЄС. Усього таких рейсів було 164. Про це повідомила 21 червня експерт фонду Майдан закордонних справ Ольга Корбут, передає кореспондент QHA.

— У 2017 році було зафіксовано 164 повітряних судна, які спочатку літали в аеропорт Сімферополя, а потім здійснюють регулярні рейси в аеропорти країн-членів ЄС, США та інших країн, які не визнають анексію Криму, — повідомила Корбут.

Йдеться про рейси до Ларнаки (Кіпр) — 46, Пафос (Кіпр) — 5, Осло (Норвегія) — 18, Прага (Чехія) — 31, Стокгольм (Швеція) — 19, Париж (Франція) — 20, Нью-Йорк (США) — 9, і інших.

Раніше QHA повідомляло, що Фонд "Майдан закордонних справ", Інститут чорноморських стратегічних досліджень і BlackSeaNews звернулися до Вехровного представника ЄС з іноземних справ політики безпеки Федеріки Могеріні з пропозиціями про розширення санкцій на дві суднобудівні компанії РФ, порт "Кавказ", а також на літаки 9 авіакомпаній, які здійснювали польоти на окупований півострів.

QHA