КИЇВ (QHA) -

 

Санкційний список іноземних компаній, які причетні до виробництва хімічної продукції в окупованому Криму, підготовлений Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ), не остаточний. Про це повідомив голова МінТОТ Вадим Черниш.

— Це не остаточний список, ми постійно працюємо над санкційним списком і зараз працюємо з правоохоронними органами зі встановлення усіх елементів, причетних до незаконної діяльності на тимчасово окупованих територіях, — зазначив він.

 

QHA повідомляло, що МінТОТ ініціювало санкції щодо компаній, причетних до виробництва і реалізації хімічної продукції в окупованому Криму. Санкції можуть застосувати щодо таких компаній, як «Летан Інвестментс Лімітед» (Кіпр), «Титанактів» (РФ), «Центр оптимальних технологій» (РФ), «Охна Холдінгс Лімітед» (Кіпр), «Хімкомснаб» (РФ), «Толексіс Інтерпрайзіс ейдж» (Швейцарія).

Запровадження обмежувальних заходів унеможливить для цих компаній економічні відносини з Україною, а також з країнами ЄС.

 

Джерело: Укрінформ

QHA