КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України провели шість обшуків у прихильників партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, заявила глава прес-служби СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, обшуки були проведені у рамках триваючого кримінального провадження за статтею про фінансування дій, спрямованих на захоплення державної влади.

— Триває кримінальне провадження, у рамках якого проводяться, у тому числі, й обшуки у певних людей. Стаття 110-2. На момент, коли проводився пікет під СБУ, було проведено 6 обшуків. Поки триває кримінальне провадження, ніяких подробиць ми повідомляти не можемо, — зазначила вона.

Нагадаємо, 4 травня активісти партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі вийшли на мітинг до будівлі Служби безпеки України.

На акцію вийшло близько 60 чоловік, які принесли з собою прапори руху і плакати з написами: «СБУ, руки геть від «Руху нових сил», «Судді, куди зникла ваша честь?», «Стоп політичним репресіям».

Нагадаємо, в парку Шевченка у Києві активісти партії «Рух нових сил» провели мітинг, на якому зажадали відставки президента України Петра Порошенка.

QHA