КИЇВ (QHA) -

Чотирьом громадянам Сербії через візит до окупованого Криму заборонений в'їзд до України терміном на 5 років. Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук спікер СБУ Олена Гітлянська.

Також заходи були введені і для дипломата із Чехії, який знаходиться в складі делегації «візитерів» Криму.

— З'ясувалося, що на території АР Крим незаконно перебувають четверо громадян Сербії та один громадянин Чехії. СБУ прийняла рішення про заборону їм в'їзду до України терміном на п'ять років. Інформація про громадян України у цій делегації в даний час не підтвердилася.

Нагадаємо, депутати Народної скупщини (парламенту) Сербії від Сербської радикальної партії Дубравко Боїч і Мілован Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник — політолог Срджа Трифкович і депутат із Чехії Ярослав Голик відгукнулися на запрошення самопроголошеної «влади» Криму і, незважаючи на протести МЗС України, прилетіли до окупованого Росією Криму.

 

 

19 березня секретар РНБО Олександр Турчинов закликав Службу безпеки України перевірити інформацію про поїздку до окупованого Криму групи іноземних політиків для введення проти них санкцій.

ФОТО: інтернет

QHA