КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України заборонила в'їзд до України секретарю Спілки журналістів Росії (СЖР) Ашоту Джазояну через незаконні відвідування окупованого Криму. Про це заявляє Незалежна медіа-профспілка України з посиланням на рішення СБУ.

Відомство повідомило, що Джазоян не тільки відвідував окупований півострів, а й здійснював «суспільно небезпечні діяння, які суперечать інтересам забезпечення безпеки України».

При цьому СЖР опублікував заяву, в якій ще раз нагадав, що Росія називає окупований український Крим «суб'єктом РФ».

— СЖР вважає своїм обов'язком нагадати закордонним партнерам, що відповідно до законодавства Російської Федерації, Крим є суб'єктом РФ. Наша позиція незмінна — для журналістики не існує кордонів, — сказано в тексті заяви.

Заборона на в'їзд Ашоту Джазояну до України діє протягом 3 років.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, раніше Служба безпеки України на три роки заборонила в'їзд на територію країни депутату Держдуми РФ від партії «Єдина Росія» Віталію Мілонову. У СБУ відзначили, що заборона на в'їзд Мілонову пов'язана як з його висловлюваннями, так і з порушенням правил перетину державного кордону України.

При цьому, дізнавшись про підготовку заборону в'їзду, російський депутат пообіцяв відвідувати окуповані території України «частіше та уважніше».

До цього 1 квітня стало відомо про його візит на окуповані території Донбасу, де він, надівши форму «ополченця ДНР», поспілкувався з місцевими жителями і бойовиками. У російських виданнях повідомляється, що Мілонов привіз терористам презенти — тепловізор і квадрокоптер.

А 16 березня Мілонов в образливій формі заявив про намір привезти Юлію Самойлову на пісенний конкурс до Києва в супроводі загону озброєних козаків.

ФОТО: інтернет

QHA