ВАРШАВА (QHA) -

Влада Польщі та Швеції стурбовані діями Російської Федерації у військовій площині, а також дезінформаційними акціями. З такою заявою виступили прем'єр-міністри Польщі та Швеції Беата Шидло і Стефан Левен під час спільної прес-конференції у Варшаві.

— Це все (військові навчання, дезинформаційні акції, — ред.) ми сприймаємо як загрозу, які наші дві країни також повинні брати до уваги. Ми повинні співпрацювати в цій сфері, обмінюватися інформацією і ми вбачаємо в цьому дуже важливий елемент співпраці, — пояснила Шидло.

Беата Шидло підкреслила, що Левен також підтримує її думку: продовження міжнародної підтримки для України як з боку ЄС, так і інших важливих партнерів і міжнародних інститутів є "ключовою справою для стабілізації ситуації та розвитку цієї країни".

Левен акцентував увагу на тому, що Стокгольм і Варшава зберігатимуть свою позицію щодо санкцій проти РФ до виконання нею Мінських домовленостей.

Як стверджує шведський прем'єр, обидві країни виступають за зниження напруженості в басейні Балтійського моря, що вимагає співробітництва в сфері оборони і безпеки.

ФОТО: інтернет

QHA