ЄРУСАЛИМ (QHA) -

Сьогодні, 21 травня, відбулося відкриття посольства Парагваю в Єрусалимі, повідомляють світові ЗМІ.

На офіційній церемонії, яка відбулася з цього приводу, до Ізраїлю прибув президент Парагваю Гораціо Картес. На відкритті дипломатичного корпусу був і прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху.

Раніше повідомлялося, що Нетаньяху закликав усі країни перенести посольства до Єрусалиму. Глава ізраїльського уряду назвав Парагвай "справжнім другом" Ізраїлю.

— Це великий день для Ізраїлю, великий день для Парагваю — великий день для нашої дружби, — сказав він.

Нагадаємо, Парагвай став третьою країною, яка перенесла своє посольство з Тель-Авіва до Єрусалиму, після того, як на цей крок пішли Гватемала і США.

Офіційна церемонія відкриття посольства Гватемали відбулася у середу, 16 травня. На заході були присутній президент Гватемали Джиммі Моралес і прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху.

Раніше повідомлялося, що Туреччина відкликала своїх послів зі США та Ізраїлю для проведення консультацій у зв'язку із напруженістю на Близькому Сході, яка виникла після перенесення американського посольства з Тель-Авіва до Єрусалиму.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що Анкара ініціює надзвичайний саміт Організації ісламського співробітництва.

Нагадаємо, 14 травня в Єрусалимі відбулася церемонія відкриття посольства США в Ізраїлі, в якій взяла участь низка офіційних осіб США та Ізраїлю.

Джерело: Times of Israel

QHA