СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Фігурантів справи "бахчисарайської групи" мають намір етапувати до Ростова-на-Дону, так як їхню справу передали на розгляд до Північно-Кавказького окружного військового суду, повідомив адвокат Еміль Курбедінов після розгляду його апеляційної скарги в підконтрольному Кремлю "Верховному суді" Криму.

Курбедінов зазначив, що представники "бахчисарайської групи" приєднаються до інших кримчанам з "ялтинської групи", які також знаходяться у СІЗО Ростова-на-Дону.

Адвокат, коментуючи сьогоднішній "суд" над Енвером Мамутовим, висловив незгоду з тим, що він відбувся у закритому режимі.

За його словами, російське законодавство не передбачає проведення "закритого суду". Він розкритикував постанову "Київського районного суду", в якій йому і його підзахисному обмежили час для ознайомлення зі справою.

Нагадаємо, підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму залишив без змін рішення «суду» першої інстанції у справі кримськотатарського активіста Енвера Мамутова, якого звинувачують у сфабрикованій справі «Хізб ут-Тахрір».

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Київському районному суді Сімферополя відбулося судове засідання, на якому розглянули питання про обмеження часу ознайомлення з матеріалами справи Ремзі Меметова, Енвера Мамутова, Рустема Абільтарова і Зеврі Абсеітова.

Раніше повідомлялося, що Енвера Мамутова побили конвоїри.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року в Бахчисараї російські силовики провели серію обшуків в будинках мусульман, а також в місцевому кафе. У результаті за підозрою в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною, затримані і звинувачені у тероризмі четверо бахчисарайців: Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Рустем Абельтаров і Енвер Мамутов.

QHA