МОСКВА (QHA) -

Український режисер Олег Сенцов, який знаходиться в російській в'язниці, повідомив, що тримається і впевнений у своїй перемозі. Про це розповів російський кінодокументаліст Андрій Плахов, якому Сенцов написав листа.

У своєму листі в'язень Кремля розповів, що йому важлива думка Плахова, читав його книги.

— Коли я дивився занадто розумне і незрозуміле для мене, провінційного хлопця, кіно, то вбивав у пошуковику назву, а поруч писав «Плахов», щоб прочитати Вашу думку про цей фільм, — написав він.

Сенцов також подякував деяким російським кінематографістам, які підтримують його відкрито на офіційних майданчиках.

— Виявляється, це так легко — просто не боятися висловити свою думку ... Я тримаюся, і як і раніше, впевнений у перемозі, — написав Сенцов.

Організатори кампанії за звільнення Олега Сенцова опублікували на своїй сторінці у Facebook заклик до проведення термінових дебатів з питання звільнення всіх українських в'язнів Кремля у стінах Ради Європи.

У повідомленні наголошується, що у наступний понеділок, 25 червня, відкривається сесія Асамблеї, на яку зберуться усі парламентські делегації країн-членів Ради Європи. Організатори зазначають, що досягти цієї мети буде непросто, та як Кремль має сильну підтримку в Раді Європи.

QHA