КОПЕНГАГЕН (QHA) -

У Копенгагені, де триває друга Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, відбувся флешмоб на підтримку українського режисера, в'язня Кремля Олега Сенцова.

Так, учасники конференції зробили загальне фото із закликом звільнити незаконно засудженого в РФ українця. Фотографію з учасниками акції опублікував міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс на своїй сторінці у Twitter.

— Ще один потужний голос вимоги, — написав глава МЗС.

У флешмобі взяли участь прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, народний депутат Ганна Гопко, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, виконуюча обов'язки голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун, міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд та інші.

Раніше повідомлялося, що міністерство закордонних справ (МЗС) Канади закликає звільнити українського політв'язня Олега Сенцова.

Про це повідомила глава МЗС Канади Христа Фріланд під час міжнародної конференції з реформ в Україні.

QHA повідомляло, що генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд подав офіційне звернення до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати Олега Сенцова. У нього було таке право згідно з Європейською конвенцією з прав людини.

QHA