ХАРКІВ (QHA) -

 

На сайті Харківської міської ради оприлюднено петицію з вимогою надати Олегу Сенцову статус почесного громадянина Харкова.

Автор петиції Дмитро Гавриленко звертається з такою вимогою до депутатів міськради і мера Харкова Геннадія Кернеса.

— Він — справжній патріот України, з непідробною відданістю ідеям свободи, демократії, верховенства права і людської гідності. Вірю в те, що Олег Сенцов, Герой України, людина з сильною громадянською позицією, і, як інші люди, окрема особистість, звільниться з кайданів "тюрми народів", повернеться на батьківщину і житиме! Це рішення має стати знаком солідарності Харкова у поширенні демократизації, ідей гуманізму, прийняття верховенства права і людської гідності в українському суспільстві, — йдеться у петиції.

 

Відзначимо, Олег Сенцов голодує з 14 травня. Він вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають в російських в'язницях.

Раніше міська рада Парижа проголосувала за присвоєння українському політв'язню Олегу Сенцову звання почесного громадянина столиці Франції.

Петиція із закликом звільнити українського політв'язня Олега Сенцова на сайті Білого дому зібрала необхідні 100 тисяч підписів.

 

Джерело: petition.city.kharkov.ua

QHA