СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Три депутата парламенту і політолог з Сербії та депутат з Чехії відгукнулися на запрошення самопроголошеної «влади» Криму і, незважаючи на протести МЗС України, прилетіли до окупованого Росією Криму. Про це повідомляє підконтрольне Кремлю видання «РІА Крим».

Згадується, що це депутати Народної скупщини (парламенту — ред.) від Сербської радикальної партії Дубравко Боїч і Мілован Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог, професор Баня-Лукського університету Срджа Трифкович, а також член палати депутатів парламенту Чеської Республіки Ярослав Голик.

Також у пресі було заявлено, що очікуються візити депутатів з Бразилії, Киргизії та країн Прибалтики.

Під час свого неузгодженого з Україною візиту євродипломати мають намір відвідати Лівадійський палац у Ялті та зустрітися з представниками так званої «влади» Криму. За підсумками поїздки також планується прес-конференція.

Нагадаємо, 17 березня посла Сербії в Україні викликали для роз'яснень до Міністерства закордонних справ України. Причиною виклику стало те, що група сербських парламентаріїв демонстративно порушує українське законодавство та міжнародне право, здійснюючи самовільний візит до окупованого Росією Криму.

У прес-службі МЗС інформагентству QHA повідомили, що дипломати будуть відповідати за свої дії згідно із законодавством України, і висловили надію на те, що владою Сербії буде вжито відповідних заходів.

ФОТО: інтернет

QHA