СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Жителі Севастополя сьогодні, 22 листопада, вийшли на мітинг проти дій команди "губернатора" Дмитра Овсяннікова.

Так, містяни виступали проти зупинки реконструкції Матроського бульвару, яку проводить "депутат законодавчих зборів" Олексій Чалий, передає ForPost.

На думку севастопольців, реконструкція бульвару має тривати. Люди побоюються, що роботи на бульварі спробують зупинити силою.

 

Жителі Севастополя вже зверталися до "депутатів закзборів" з проханням, щоб роботи на Матроському бульварі не припиняли.

19 листопада "уряд" Севастополя заявив про одностороннє розірвання договору про реконструкцію Матроського бульвару, яку проводить Олексій Чалий. На одному з телеканалів вийшов ролик зі звинуваченнями на адресу реконструкторів бульвару. Після цього на бульвар прийшли з інспекцією "чиновники" з "Севнаследия".

"Заступник губернатора" Ілля Пономарьов на засіданні "парламенту" говорив, що реконструктори бульвару "заслуговують кари на площі Нахімова за знищення пам'ятників культурної спадщини".

Чалий запропонував Пономарьову "задовольнити свої бажання", четвертувавши його.

"Депутат" Олексій Чалий у Севастополі відкрито виступає проти політики "губернатора" Дмитра Овсяннікова. За його словами, те, що робить Овсянніков у місті, можна назвати "підлістю".

 

Джерело: ForPost

QHA