КЕРЧ (QHA) -

 

Сьогодні, 23 жовтня, у Керченському політехнічному коледжі відновили заняття після вибуху і стрілянини, у результаті яких загинула 21 людина.

Про це російським ЗМІ заявив прес-секретар підконтрольного Кремлю Міносвіти Криму Антон Гаркавець.

— День сьогодні почався з класних годин, на яких студентам розкажуть про графік занять на найближчий час. Навчальні плани скориговані, щоб відновити навчальний процес плавно, і поступово нарощувати навантаження.

До Керченського політехнічного коледжу прибув "голова" уряду Криму Сергій Аксенов і уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

 

Як повідомлялося, у "Міносвіти" Криму хотіли відновити заняття у Керченському політехнічному коледжі 22 жовтня, але перенесли цю дату, оскільки з дітьми продовжували працювати психологи.

QHA повідомляло, що 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкому, їх влаштував студент коледжу, 18-річний Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці. У результаті стрілянини і вибуху в коледжі загинула 21 людина, включаючи підозрюваного.

У зв'язку з інцидентом прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальну справу за статтею "теракт".

В окупованому Криму, а також у Тернопільській області оголосили траур за жертвами Керченської трагедії. Прощання із загиблими, в якому взяли участь декілька тисяч чоловік, відбулося 19 жовтня.

22 жовтня "влада" Криму скасувала режим надзвичайної ситуації, який запровадили на півострові після вибуху і стрілянини у Керченському політехнічному коледжі.

 

Джерело: РИА Новости Крым

QHA