БЕРЛІН (QHA) -

Президент Європарламенту Мартін Шульц заявив, що не збирається вдруге обіймати цю посаду і наступного року балотуватиметься до німецького парламенту — Бундестагу.

Протягом останнього місяця було багато спекуляцій у ЗМІ щодо мого майбутнього. Я прийняв рішення і не стану балотуватися на наступний президентський термін у Європарламенті. Балотуватимуся до німецького Бундестагу, очолюватиму список від Соціал-демократичної партії, — цитує видання Politico коментар Шульца від 24 листопада у статті «Мартін Шульц надав перевагу Берліну перед Брюсселем».

Шульц зізнався, що подібне рішення далося йому нелегко, оскільки «велика честь бути президентом Європарламенту».

Я дуже вдячний за таку можливість. Під час президентського терміну я намагався зміцнити довіру та прозорість європейської політики. Моя відданість європейським проектам непохитна, сказав Шульц.

Мартін Щульц стане першим у списку німецької Соціал-демократичної партії на виборах до Бундестагу від землі Північна Рейн-Вестфалія.

Газета Frankfurter Allgemeine Zeitung раніше писала, що голова Соціал-демократичної партії Німеччини Зігмар Габріель хотів запропонувати Шульцу посаду глави МЗС Німеччини після того, як її залишить Франк-Вальтер Штайнмаєр.

ФОТО: інтернет

QHA