АНКАРА (QHA) -

Андрій Сибіга у коментарі порталу «День» висловив надію, що зміни до Конституції Туреччини, підтримані населенням на референдумі, сприятимуть подальшому розвитку українсько-турецького співробітництва.

— Ми поважаємо вибір турецького народу. Віримо, що зміни, які відбуватимуться в Туреччині, сприятимуть подальшому розвитку двостороннього стратегічного партнерства між нашими державами, а також зміцненню Туреччини як демократичної та процвітаючої держави в умовах її важливої ​​ролі в забезпеченні регіональної та глобальної стабільності.

Крім того, з огляду на велику кількість завдань на порядку денному у взаємовигідних сферах співробітництва, підтримка територіальної цілісності України і спільні зусилля з деокупації Криму будуть залишатися наріжним каменем двостороннього партнерства з Туреччиною, — вважає посол.

Як повідомляло QHA, 16 квітня у Туреччині відбувся сьомий в історії країни референдум, на якому громадяни голосували за або проти внесення 18 поправок до конституції. Відповідно до неофіційних даних Вищої виборчого ради Туреччини, за конституційні реформи проголосувало 51,41%, проти — 48,59% виборців.

QHA