КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 16 березня, у стінах парламенту лідер Радикальної партії Олег Ляшко обізвав віце-спікера ВРУ Ірину Геращенко "віцеголовіхою".

Конфліктна ситуація виникла на ранковому засіданні, коли члени Радикальної партії перекрикували виступи інших депутатів.

— Спокійно виступити сьогодні могли тільки представники однієї фракції. Це непристойно, коли перегукуються і закрикувати інші виступаючі. Усі депутати рівні. У вас колеги є вибір — залишатися людьми або хамами, — сказала Геращенко.

На це Ляшко попросив не читати його фракції "мораль".

— Я просив би віцеголовіху не читати нам мораль. Ви покличте депутатів своєї фракції БПП в Раду, щоб працювали, як наші. Ваші депутати не ходять і отримують космічні зарплати. Ви покличте їх, і мораль читайте їм, а не нам, — сказав Ляшко.

Геращенко, у свою чергу, закликала жінок-парламентаріїв написати звернення до Ляшко, щоб він не дозволяв собі сексизму.

— Ляшко ... сьогодні протягом лише години присутніх жінок-депутатів назвав "віцеголовіха", "актриса" та іншими принизливими абсолютно речами. Це сексизм. Це сексизм, який ви собі не дозволяєте до ваших колег. Я вам не "віцеголовіха". Я перший заступник голови ВР. І не принижуйте український парламент, — підсумувала Геращенко.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді стався «мовний скандал». Так, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наказала відключити мікрофон народному депутату від "Опозиційного блоку" Євгену Балицькому через відмову говорити українською мовою.

QHA