В торгових відносинах з Кримом, які продовжує вести Україна, заробляють можновладці з обох сторін. Про це заявив глава ЦВК Курултая кримськотатарського народу Заїр Смердляєв, коментуючи рішення ініціативної групи кримських татар і патріотів України про мирне блокування адміністративного кордону з Кримом – в зв’язку з безперервними репресіями проти кримськотатарського народу і жителів Криму інших національностей.

- Я думаю, що усе доступно пояснили організатори цієї акції. В свою чергу, можу сказати, що дійсно на цій торгівлі наживаються ті, хто знаходиться при владі і контролюють переміщення вантажу, як з одного, так і з іншого боку, - відмітив Заїр Смердляєв в коментарі кореспонденту QHA.

Також кримськотатарський активіст прокоментував заяву Глави Криму Сергія Аксьонова про те, що Крим повністю готовий до блокади з боку України:

- Я можу сказати так, що доводилось чути різні висловлювання від нього, зокрема про неймовірні досягнення в економіці, про нечувану кількість туристів. До його чергового міфу відношусь аналогічно!

Нагадаємо, лідери кримськотатарського народу, народні депутати України Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв, повідомили у вівторок на прес-конференції в Києві про підготовку блокування кордону з Кримом для призупинення постачання продуктів харчування і інших товарів в Крим. В акції, за їх словами, збираються прийняти участь ініціативна група кримських татар і патріотів України.

В свою чергу кримська влада заявила, що Крим повність готовий до можливої транспортної і продуктової блокади з боку України.

QHA