МОСКВА (QHA) -

Колишній кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак заявила, що зараз не збирається їхати до окупованого Криму. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

— Я дійсно запитувала (давно) дозвіл на в'їзд до Криму для агітації. І в принципі не виключаю для себе законного (!) потрапляння на цю територію. Але зараз в Крим я не збираюся, і давно вже про це повідомила пану Ольшанському та іншим сильно зацікавленим особам, — сказала вона.

Собчак зазначила, що єдиний раз, коли вона була в Криму, «полетіла рівно у день затвердження Україною заборонного закону».

QHA повідомляло, що Ксенія Собчак збирається в'їхати в окупований Крим через територію України, щоб взяти участь в бізнес-конференції в Алушті.

Раніше Собчак заявила, що в окупованому Криму потрібно організувати референдум, оскільки просто так Крим віддати Україні не вийде. Вона зазначила, що в референдумі мають взяти участь не тільки жителі Криму, а й жителі України та Росії.

Вона також вважає, що бідність росіян безпосередньо пов'язана з анексією Криму в 2014 році. За її словами, поки люди не бачать цього взаємозв'язку. Вона додала, що наразі в Росії також не спостерігається стабільності.

QHA