КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін просить світ вимагати від РФ звільнення Олега Сенцова. За його словами, кожен день може статися непоправне.

Про це глава МЗС написав на своїй сторінці у Twitter.

За словами дипломата, солідарність немає кордонів, а життя людини — має.

— Сьогодні 89-й день голодування Олега Сенцова, ув'язненого в РФ. Олег знаходиться на межі життя і смерті. Кожен день може статися непоправне. Як людина і громадянин України, я прошу всіх підтримати Олега і вимагати від Росії #FreeSentsov. Солідарність немає кордонів, а життя людини — має, — написав Клімкін.

Нагадаємо, вчора, 9 серпня, український омбудсмен Людмила Денісова опублікувала фото Олега Сенцова, які їй передала російська колега Тетяна Москалькова.

Однак українці сумніваються у їхній достовірності. Так, адвокат Сенцова Дмитро Дінзе у коментарі до фотографій написав: "у житті ще гірше, повірте".

Раніше, 8 серпня, сестра в'язня Кремля Наталя Каплан повідомила, що у Сенцова все не просто погано, все катастрофічно погано.

Раніше Сенцов у своєму зверненні заявив, що не збирається припиняти голодування. Політв'язень також зазначив, що якщо йому дозволять етапування до окупованого Сімферополя, то його стан здоров'я може цього не дозволити.

QHA