КИЇВ (QHA) -

Суддя Солом'янського районного суду Києва Олександр Бобровник частково задовольнив клопотання слідчих органів і обрав для усунутого голови ДФС Романа Насирова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою термін 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень, повідомляє УНІАН .

У постанові говориться, що Роман Насиров буде утримуватися під вартою з моменту оголошення рішення і до внесення застави, якщо така буде внесена.

Дана постанова суду може бути оскаржена в Апеляційному суді Києва протягом п'яти днів.

Як повідомляло QHA, Насирову інкримінують статтю 364 Кримінального кодексу — зловживання владою або службовим становищем. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) підтвердило інформацію про затримання Насирова в рамках розслідування так званої «газової справи Онищенка».

3 березня Кабмін відсторонив Насирова з посади голови ДФС, поклавши обов'язки глави відомства на в.о. заступника голови ДФС Мирослава Продана.

4 березня Насирова перевезли з «Феофанії» до інстиуту кардіології ім. Страженка для підтвердження або спростування його поганого стан здоров'я. Однак, за словами адвоката Насирова, лікарі не змогли встановити правильний діагноз.

QHA