КИЇВ (QHA) -

Один з координаторів Київської обласної організації "Рух Нових сил" Северіон Дангадзе відпущений на волю, повідомляє низка ЗМІ.

У повідомленнях наголошується, що сьогодні відбулося підготовче засідання Печерського суду Києва. Незабаром стало відомо, що слухання має відбутися в іншій будівлі Печерського суду — на Хрестовому провулку, а не на вулиці Хрещатик.

Чи проводили засідання у його справі сьогодні і яким є його підсумок, журналістам відмовилися коментувати в офіційному порядку. Разом з цим, бійці Нацгвардії, які охороняють приміщення суду, розповіли, що будівлю на Хрестовому провулку Дангадзе залишив самостійно і його свобода ніким не обмежувалася.

Тим часом, в партії "Рух нових сил" повідомляють, що Дангадзе нібито пішов на угоду зі слідством.

Раніше повідомлялося, що 27 лютого відбувся суд, який розглянув апеляцію соратника екс-президента Грузії і лідера "Руху Нових сил" Міхеїла Саакашвілі — Северіона Дангадзе.

Нагадаємо, 6 грудня Печерський суд ухвалив рішення заарештувати соратника Міхеїла Саакашвілі Северіона Дангадзе на 60 діб без альтернативи внесення застави. Керівнику Київської обласної відділення "Руху Нових сил" Северіону Дангадзе оголосили про підозру в державній зраді і співпраці з членами злочинного угруповання.

QHA