ВАШИНГТОН (QHA) -

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що Сполучені Штати виявила бездіяльність у 2014 році під час анексії Росією Криму. Про це вона повідомила під час виступу в університеті Дьюка у Північній Кароліні.

— Сполучені Штати також стояли і дивилася, коли у 2014 році Росія вперше після Другої світової війни порушила кордони Європи і здійснила вторгнення на територію України — поглинула Крим, і продовжує свої дії на сході України, — зазначила вона.

Хейлі підкреслила, що її попередник часів Джорджа Буша звинувачував ООН у політизованості та неефективності.

— Я добре знайома з Джоном Болтоном. Я спілкувалася з ним і радилася. Мені відомо його зневажливе ставлення до ООН. Я його поділяю.

Нагадаємо, Ніккі Хейлі заявила, що США ніколи не будуть дружити з Росією. Вона додала, що США працюватимуть з РФ тільки коли їм це буде потрібно.

Раніше заступник міністра фінансів США Сігал Манделкер заявила, що Міністерство фінансів США планує продовжувати тиск на Росію, у тому числі, ввести додаткові персональні санкції за анексію Криму і можливе втручання РФ у вибори президента США. За її словами, Вашингтон сконцентрований на тиску на РФ через постійну дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема, окупацію Криму і систематичне порушення прав людини.

QHA