ВАШИНГТОН (QHA) -

США введуть нові санкції проти Росії у зв'язку із порушенням договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. Про це йдеться у розпорядженні президента США Дональда Трампа, опублікованому на сайті Білого дому.

Трамп доручив уряду підготувати план введення обмежувальних заходів. Це доручення пов'язане з виконанням закону про оборонний бюджет США на 2018 рік.

Так, США можуть ввести санкції проти російських посадовців, які наказали не виконувати договір про ліквідацію ракет або тих, хто сприяв невиконанню договору.

Посадовим особам через санкції можуть блокувати активи у США або анулювати їхні рахунки, а також заборонити в'їзд на територію країни.

QHA повідомляло, що Рада Євросоюзу ввела санкції проти п'ятьох осіб, причетних до організації незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму і Севастополі. У свою чергу, президент України Петро Порошенко зазначив, що тема деокупації Криму є однією з пріоритетних у ЄС.

Пізніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що введення санкцій Євросоюзом проти осіб, причетних до організації незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму, стане сигналом «усім справжнім колабораціоністам».

Джерело: Громадське

QHA