ВАШИНГТОН (QHA) -

Державний департамент США ухвалив рішення ввести санкції проти оборонних структур деяких країн за порушення законодавства країни щодо нерозповсюдження зброї масового знищення. Документ опублікований на сайті Федерального реєстру США.

Санкції введуть проти 28 осіб і структур, зокрема проти Росії, Ірану, Північної Кореї, Китаю, а також низки компаній з Туреччини і Саудівської Аравії.

— Закон передбачає покарання іноземних юридичних і фізичних осіб за продаж або придбання в Ірані, Сирії та Північній Кореї товарів, послуг або технологій, які можуть внести вклад у розвиток зброї масового знищення, — йдеться у документі.

Так, під санкції проти РФ потраплять навчальний центр зенітних ракетних військ у Гатчині, 18-й Центральний науково-дослідний інститут Міністерства оборони РФ в Курську, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, 183-й гвардійський зенітний ракетний полк, Науково-виробничий концерн «Барлія» і Головне управління Генштабу (колишнє ГРУ).

QHA повідомляло, що США готують новий пакет економічних санкцій проти Ірану, які можуть ввести вже на наступному тижні. Однак Вашингтон хоче бути на 100% впевненим у тому, що в Ірану не буде доступу до ядерної зброї.

Раніше США вийшли з угоди щодо ядерної програми Ірану. Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран обдурив американську владу, заявивши про згортання ядерної програми.

QHA