ВАШИНГТОН (QHA) -

 

Міністерство торгівлі США запровадить санкції проти 12 російських компаній, які діють врозріз з інтересами національної безпеки країни.

До списку санкцій потрапили компанія «Аерокомпозит», «Дайвтехносервіс», Науково-виробниче підприємство (НВП) «Гамма», науково-дослідний інститут «Вектор», компанія Nilco Group, Обнінське науково-виробниче підприємство «Технологія», науково-виробниче підприємство підводних технологій «Океанос», конструкторське бюро «авіадвигунів», група компаній «Інфотекс», компанії «Сайрус Системс», Науково-виробнича корпорація «Системи прецизійного приладобудування» і воронезький НДІ «Вега».

У зв'язку з обмежувальними заходами, компаніям відмовлять в експорті продукції США подвійного призначення.

У Вашингтоні відзначили, що деякі з цих компаній причетні до кіберзлочинів, деякі — за "підтримку російської військової аерокосмічної галузі". Компанії «Дайвтехносервіс» і науково-виробниче підприємство підводних технологій «Океанос» потрапили під санкції через поставки обладнання і надання підтримки ВМФ РФ.

 

QHA повідомляло, що США запровадили нові санкції проти РФ і Китаю. До списку, зокрема, потрапила приватна військова компанія «Вагнера» і російська «фабрика тролів». Обмежувальні заходи запровадили у рамках «Акту про протидію ворогам Америки за допомогою санкцій» (CAATSA).

 

Джерело: ТАСС

QHA