ВАШИНГТОН (QHA) -

 

США застосували санкції проти Росії за те, що вона сприяла поставкам нафти з Ірану до Сирії. Інформацію про санкції розмістили на сайті Міністерства фінансів США.

Зокрема, до списку санкцій потрапили три російські компанії: "Мир бизнес банк", Global Vision Group і "Промсырьеимпорт".

При цьому, санкції торкнулися шістьох фізичних осіб, серед яких один росіянин — перший заступник гендиректора "Промсырьеимпорта" Андрій Догаєв.

Раніше у Вашингтоні заявили, що мають намір припинити програму фінансової та іншої допомоги Сирії. Це стосується тих регіонів, де розміщені війська Ірану і Росії.

 

QHA повідомляло, що США вийшли з угоди щодо ядерної програми Ірану і відновили санкції проти Тегерана. За словами президента США Дональда Трампа, Іран обдурив американську владу, заявивши про згортання ядерної програми. Трамп упевнений, що угода дозволила іранській владі зберегти доступ до урану і, відповідно, технології для виробництва ядерної зброї.

Пізніше, Державний департамент США вирішив запровадити санкції проти оборонних структур деяких країн за порушення законодавства країни щодо нерозповсюдження зброї масового знищення. Зокрема, санкції застосували проти Росії, Ірану, Північної Кореї, Китаю, а також низки компаній з Туреччини та Саудівської Аравії.

QHA