ВАШИНГТОН (QHA) -

Представники політичних кіл США заявили в ефірі американського каналу CNN, що авіаудар по гуманітарному конвою у вівторок, 20 вересня у Сирії скоїли не сили режиму Асада, а саме ВКС Російської Федерації.

Такий висновок американською стороною був зроблений після дослідження попередніх даних щодо інциденту, які вказують на причетність до нападу Росії.

Читайте на QHA: США мають намір переглянути співпрацю з РФ

Згідно з ними, на момент авіаудару в районі Алеппо можливість провести такий напад мала лише російська авіація. На даний факт також вказують і місцеві джерела інформації.

— Представники Пентагону вивчили дані із супутників та РЛС, які поки вказують на відсутність участі літаків і вертольотів режиму Асада у завданні удару по колоні вантажівок з гуманітарною допомогою, заявив один з політиків, зазначивши, що в основі тактики РФ закладене почергове нанесення авіаударів, що і сталося у вівторок.

Нагадаємо, що у результаті скидання з вертольотів «бочкових» бомб з гуманітарного конвою, який прямував до району Урум ель-Кубра (Алеппо) для доставки вантажу 75 тисячам сирійців, згоріло 20 вантажних фур, загинуло 12 осіб, ще 18 отримали поранення різного ступеня тяжкості .

За тиждень режиму перемир'я у Сирії, встановленого в перший день мусульманського свята Курбан-байрам, сили президента Башара Асада у 34 районах країни порушили перемир'я 254 рази, заявила Національна коаліція сирійських революційних та опозиційних сил.

ФОТО: інтернет

QHA