КИЇВ (QHA) -

Член фракції Радикальної партії Андрій Лозовий з трибуни парламенту розповів про те, хто підписав звернення до гаранта, інформує кореспондент QHA.

— Я приніс з собою звернення до президента України, яке підписали понад сто народних депутатів. Серед них три голови фракцій: Олег Ляшко, Максим Бурбак та Ігор Гринів, сказав Андрій Лозовий.

За його словами, під зверненням підписалися також більше десяти глав парламентських комітетів. Нардеп висловив надію, що звернення підпише ще більше парламентарів.

Ми пропонуємо обміняти Карпюка і Клиха на затриманих 21 листопада працівники СБУ зрадників Олександра Баранова та Максима Одинцова, українських військових, які після анексії Криму перейшли на службу до ворожих військ,  заявив Лозовий.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, спецслужби РФ викрали Миколу Карпюка у березні 2014 року в Чернігівській області, а Станіслав Клих був затриманий у серпні того ж року в Орлі (РФ). Російський правозахисний центр «Меморіал» визнав Карпюка і Клиха політв'язнями.

26 травня 2016 року судилищем у Чечні Карпюк та Клих були засуджені до 22,5 і 20 років ув'язнення відповідно. Російське слідство стверджує, що вони, будучи членами УНА-УНСО, у 1990-х роках воювали у Грозному проти російської армії.

ФОТО: інтернет

QHA