МОСКВА (QHA) -

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що планує зустрітися з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим на засіданні Генасамблеї ООН.

— Я зустрінуся з міністром закордонних справ Лавровим на засіданні Генасамблеї ООН наступного тижня. Це також складова діалогу, який є складовою відносин НАТО з Росією протягом багатьох років і який я вважаю ще важливішим зараз, тому що ми стикаємося з більш непередбачуваною і складною ситуацією з безпекою, сказав він.

Генсек НАТО додав, що в його планах обговорити з главою МЗС Росії ситуацію в Україні і окупованому Криму, що він вважає основною причиною погіршення відносин Росії і НАТО.

Нагадаємо, що відкриття загальних дебатів Генасамблеї ООН відбудеться 19 вересня у Нью-Йорку.

Як раніше повідомляло QHA, 12 вересня у Нью-Йорку офіційно відкрилася 72-а сесія Генеральної Асамблеї ООН. 20 вересня на сесії Генасамблеї президент України Петро Порошенко має підняти питання про введення миротворців ООН на Донбас.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров закликав Порошенка повідомити під час виступу на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку про невиконання Росією рішення Міжнародного суду ООН.

Джерело: РИА Новости

QHA