ЯЛТА (QHA) -

Підконтрольний окупантам "Ялтинський міський суд" Криму оштрафував кримського студента коледжу на 300 тисяч рублів "за розміщення матеріалів екстремістського характеру" на сторінці у соцмережі. Про це повідомляє прес-служба так званої ФСБ Криму.

Студенту призначено покарання у вигляді штрафу розміром 300 тис рублів.

За даними російських "правоохоронців", 20-річний студент четвертого курсу Ялтинського економіко-технологічного коледжу "з квітня 2015 року — жовтень 2017 року залишав пости у соціальній мережі "ВКонтакте", які містять висловлювання, спрямовані на розпалювання національної, расової й соціальної ворожнечі".

Окрім цього, у "ФСБ Криму" склали протоколи про адмінпорушення і призначили штрафи у розмірі від 1000 до 2000 рублів щодо ще трьох жителів курорту, які з квітня — червень 2018 року "промишляли" розміщенням в інтернеті "матеріалів екстремістського характеру, що демонструють нацистську атрибутику і символіку організацій, заборонених в РФ".

Нагадаємо, 13 липня в окупованій Росією Ялті відбувся обшук у кримської татарки Еліни Мамедової. Окупанти її підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності).

Джерело: ТАСС

QHA