СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Верховний суд Росії залишив чинним вирок фігуранту справи "українських диверсантів" Євгену Панову, якого засудили до восьми років позбавлення волі за звинуваченням у "підготовці диверсії в Криму".

Засідання суду проводилося у закритому режимі у зв'язку з тим, що у справі "фігурує засекречена інформація". Відкритим було лише оголошення рішення.

— Рішення Верховного суду Республіки Крим залишити без змін, апеляційну скаргу — без задоволення, — заявила судова колегія.

Брат "українського диверсанта" Ігор Котелянець написав у своєму Facebook, що таке рішення суду було очікуваним.

 

Як повідомив "Крым.Реалии" адвокат Панова Сергій Легостов, захист планує звернутися до Європейського суду з прав людини через тортури і жорстоке поводження з політв'язнем.

 

QHA писало, що Панова 9 жовтня етапували з Сімферопольського СІЗО до Москви для участі в судовому засіданні.

13 липня, так званий "Верховний суд Криму" засудив Євгена Панова до 8 років колонії суворого режиму.

Брат Панова Ігор Котелянець заявив, що звинувачення проти Євгена Панова будувалося на свідченнях секретних свідків. Він зазначив, що у цій справі немає жодного доказу, а співробітники ФСБ погрожували йому ще більшим терміном.

Ще одного фігуранта справи "українських диверсантів" — Дмитра Штиблікова — етапували з колонії Омська (Росія) у невідомому напрямку. До цього в колонії, де він перебував, відбулися зіткнення між ув'язненими, через що пригнали спецназ і співробітники Росгвардії.

 

Джерело: РИА Новости, Крым.Реалии

QHA