КИЇВ (QHA) -

В Оболонському районному суді Києва, де сьогодні відбувається слухання у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, продемонстрували відеозапис про відвідини тоді ще народного депутата Петра Порошенка Криму 28 лютого 2014 року.

На перегляді запису, який фігурує як речовий доказ, клопотала сторона звинувачення.

Згідно із поясненням прокурора, на записі видно, що 28 лютого 2014 року Порошенко особисто прибув до Криму без охорони, щоб вирішити конфлікт, який розпалювала тоді на півострові Росія.

На відео, яке знімав один з місцевих телеканалів, Порошенко російською мовою заявляє присутнім журналістам, що приїхав поговорити з депутатами Верховної Ради Криму і запропонувати їм проведення круглого столу з вирішення проблем півострова.

— Колеги, від наших з вами спільних зусиль залежить, чи буде в Криму мир. Я приїхав для того, щоб цей мир знайти. Сьогодні ми з вами маємо знайти цей компроміс, — заявив він.

На записі телеведучий повідомив за кадром, що тоді Порошенку так і не вдалося потрапити до депутатів. Врешті-решт він сів у таксі і поїхав.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко постане перед судом у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

QHA