КИЇВ (QHA) -

Солом'янський районний суд Києва оголосив повний текст рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою усуненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насирову без його особистої присутності у залі суду.

Згідно з рішенням, Насиров заарештований на 2 місяці з правом внесення застави 100 млн грн.

Як повідомляло QHA, 7 березня суддя Солом'янського районного суду Києва Олександр Бобровник частково задовольнив клопотання слідчих органів і обрав для усуненого голови ДФС Романа Насирова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

Насирову інкримінують статтю 364 Кримінального кодексу — зловживання владою або службовим становищем. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) підтвердило інформацію про затримання Насирова у рамках розслідування так званої «газової справи Онищенка».

3 березня Кабмін на час розслідування усунув Насирова з посади голови ДФС, поклавши обов'язки на в.о. заступник голови відомства Мирослава Продана.

4 березня Насирова перевезли з клініки «Феофанія» до інституту кардіології ім. Стражеска для підтвердження або спростування заявленого стану його здоров'я. Медики дійшли висновку, що підсудному ніщо не заважає брати участь у судовому процесі. За словами адвоката Насирова, лікарі не змогли поставити правильний діагноз.

ФОТО: інтернет

QHA