ОДЕСА (QHA) -

Приморський районний суд Одеси виніс постанову про накладення арешту на 27 суден і 33 нежитлових приміщення компанії «Чорноморнафтогаз», незаконно привласнені російським керівництвом. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

— 30 травня 2017 року слідчим суддею Приморського районного суду Одеси винесена постанова про накладення арешту на 27 суден і 33 нежитлових приміщення «Чорноморнафтогазу», які незаконно привласнені на тимчасово окупованій території півострова Крим, — йдеться в повідомленні.

Крім того, відзначено, що прокуратура вже направила до українського бюро Інтерполу лист про внесення зазначених бурових установок і судів до бази даних розшуку.

Як повідомляло QHA, у 2014 році під час анексії Криму бурова платформа, яка належить ДАТ «Чорноморнафтогаз», була незаконно захоплена Російською Федерацією.

14 вересня 2016 року Україна ініціювала спір з Росією про порушення нею Конвенції ООН з морського права. Україна заявляє і готова довести в арбітражі, що РФ порушує суверенні права Української держави на використання своїх морських акваторій та континентального шельфу у прилеглих до Автономній Республіці Крим морських зонах, включаючи права на природні ресурси континентального шельфу. Україна вимагає від Російської Федерації припинити порушення своїх прав і компенсувати завдані збитки.

6 лютого Приморський районний суд Одеси задовольнив клопотання Головного управління Національної поліції та наклав арешт на чотири плавучі бурові установки, що належать державній компанії «Чорноморнафтогаз» і захоплені під час анексії Криму Росією.

ФОТО: інтернет

QHA