КИЇВ (QHA) -

Міністр охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що медична реформа «йде у правильному напрямку» і вона не буде йти у відставку. Про це чиновник повідомила перед засіданням Кабміну.

— Я думаю, що наша команда вважає, що це найкраща реформа, що наша реформа йде у правильному напрямку. Я хочу подякувати сотні людей, які написали мені повідомлення підтримки: народні депутати, міністри, прем'єр-міністр мені навіть подзвонив. Я думаю, що це така річ, яка не буде розвиватися дуже швидко. Я залишаюся на посаді, — зазначила вона.

Нагадаємо, профільний комітет рекомендував Кабміну звільнити Уляну Супрун через зрив програми державних закупівель ліків у 2016 році, оскільки міжнародні організації не могли забезпечити своєчасні поставки.

Супрун заявила, що з квітня в установах, які приєдналися до електронної системи охорони здоров'я, можна буде підписувати декларацію з обраним лікарем. Вона зазначила, що декларація — не юридичний документ і її у будь-який момент можна буде підписати з іншим «терапевтом, педіатром або сімейним лікарем».

QHA