КИЇВ (QHA) -

 

Під час засідання лідерів ЄС, яке відбудеться 18 жовтня у Брюсселі, Італія запропонує Європейському Союзу відновити в Росії фінансування малого і середнього приватного бізнесу, який не має зв'язків з Кремлем. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на власні джерела.

Так, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте нібито має намір закликати Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції та розвитку продовжити практику, яка існувала до запровадження санкцій у 2014 році.

При цьому, за словами співрозмовника Радіо Свобода, пропозицію Італії можуть не прийняти на жовтневому засіданні Євросоюзу. Однак є шанс, що її підтримають під час засідання у грудні. Саме тоді лідери ЄС мають голосувати за продовження санкцій проти Росії.

 

QHA повідомляло, що у вересні ЄС продовжив на півроку персональні санкції проти Росії. Під санкціями знаходяться 44 компанії, які причетні до порушення територіальної цілісності України. При цьому, ЄС продовжив заборону на видачу віз 155 фізичним особам.

Раніше посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло заявив, що Росія піде з анексованого Криму, не витримавши санкцій Заходу. У свою чергу Варшава, за його словами, залишається незмінним прихильником українського Криму.

 

Джерело: Радио Свобода

QHA